Cena XRP zyskuje wśród masowych ruchów Escrow i Whale, przed nami 25% wzrost?

Cena XRP zyskała dziś bezprecedensowo, rodząc spekulacje, ponieważ prawie 3 miliardy monet zostało przetasowanych w escrow i ruchach wielorybów. Czy czeka nas 25% wzrost?

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • W ciągu ostatnich 24 godzin przeniesiono prawie 3 miliardy XRP, wywołując wir spekulacji.
  • Masowe odblokowania depozytów, blokady i ruchy wielorybów wspólnie pomogły w przetasowaniu 3 miliardów monet.
  • Cena XRP spodziewa się 25% wzrostu, podkreśla analityk rynku kryptowalut.

Kryptowaluta wspierana przez Ripple Labs, XRP, nabrała znacznego impetu wzrostowego po masowych ruchach wielorybów i escrow dzisiaj, 2 lipca. Wgląd w łańcuch usprawniony przez tracker Whale Alert ilustruje prawie 3 miliardy XRP przetasowanych w ciągu ostatnich 24 godzin, wzbudzając zainteresowanie inwestorów pomimo konsolidacji ceny monety w ostatnich dniach.

Ogromny ruch o wartości 3 miliardów XRP obejmujący zarówno transakcje escrow, jak i whale, wywołał intensywne spekulacje na temat przyszłych ruchów cenowych monety. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym transakcjom i aktualnym statystykom rynkowym XRP.

Prawie 3 miliardy XRP przeniesione: Co się dzieje?

Zgodnie ze spostrzeżeniami ujawnionymi przez tracker Whale Alert, w ciągu ostatnich 24 godzin miała miejsce seria transakcji, w wyniku których przetasowano 2,93 miliarda XRP. Ten kolosalny ruch obejmował blokady escrow, odblokowania i ruchy wielorybów.

Zgodnie z danymi, 1 miliard XRP, o wartości 476 milionów dolarów, został odblokowany za pośrednictwem escrow w dwóch nieznanych portfelach. Adresy te zostały zarejestrowane jako rw2hzLZgiQ i rDqGA2Gfve.
Ponadto 800 milionów XRP, o wartości 382 milionów dolarów, zostało zablokowanych w depozycie w Ripple.

Z drugiej strony odnotowano transfery wielorybów z nieznanych portfeli do Ripple.

W szczególności 1,1 miliarda XRP zostało przeniesione do Ripple, co jest równe kwocie odblokowanej z depozytu. Wśród tych transferów 500 milionów monet zostało przeniesionych przez wyżej wymieniony adres, rw2hz, podczas gdy 500 milionów monet zostało przeniesionych przez adres rDq. Jednocześnie inny nieznany adres przeniósł 100 milionów monet do Ripple.

Na koniec warto wspomnieć, że słynny wieloryb XRP, Rzn, nie omieszkał dziś dokonać dumpingu, przenosząc 30,76 mln XRP o wartości 14,64 mln USD do Bitstamp.

Następnie cena XRP zyskała znaczną dynamikę wzrostu, przyciągając znaczne zainteresowanie inwestorów. Na początku tego roku prawnik pro-XRP, Bill Morgan, podzielił się istotnymi spostrzeżeniami na temat tych publikacji XRP, twierdząc, że nie miały one znaczącej presji na spadek wartości aktywów. W kontekście, spekulacje na temat dumpingu XRP przez Ripple wzbudziły poważne obawy inwestorów, chociaż społeczność XRP temu zaprzecza.

Wzrost ceny XRP, przed nami wzrost o 25%

W momencie publikacji cena XRP wzrosła dziś o 1,40% i wynosiła 0,4873 USD. Jego 24-godzinne dna i szczyty wyceniono odpowiednio na 0,4759 USD i 0,4877 USD.

Co ciekawe, w dzisiejszym poście analityka rynku kryptowalut Captaina Faibika na temat X, wskazano, że XRP pozostaje gotowy na 25% wzrost. Analityk ogłosił, że token znajduje się na “CUSP of Falling Wedge Breakout”. Co więcej, RSI wskazuje na byczą dywergencję, której dodatkowo towarzyszy byczy crossover MACD, dodał.

Tymczasem dane Coinglass podkreśliły trend wzrostowy na rynku XRP, ponieważ jego OI Futures i wolumen instrumentów pochodnych wzrosły wraz z ceną. IO XRP wzrosło o 1,19% do 615,98 mln USD, podczas gdy wolumen wzrósł o 25,23% do 739,54 mln USD.

Dane te wspólnie malują byczy portret przyszłości XRP. Warto również zauważyć, że ruchy wielorybów XRP znacznie wzrosły, ponieważ zbliża się ostateczna decyzja sędziego Torresa w sprawie XRP, dodając optymistyczny odcień.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours