Mania monet memów: PEPE na szczycie listy zyskujących z 70% wzrostem

Rynek monet memów utrzymał swój trend wzrostowy, a Pepe (PEPE) przewodzi najnowszej szarży, rejestrując ogromny wzrost o 70% w ciągu ostatnich 24 godzin, aby stać się największym zyskiem wśród 100 największych aktywów kryptograficznych.

Monety memowe odnotowały znaczne wzrosty w weekend, gdy sezon altcoinów rozpoczął się pełną parą. Pepe, Shiba Inu (SHIB), Bonk (BONK), dogwifhat (WIF) i Floki (FLOKI) zdominowały listę największych zyskujących, z których każdy zapewnił sobie miejsce w pierwszej piątce.

Niemniej jednak ten trend wzrostowy ochłodził się, gdy większość aktywów napotkała przeszkody, co doprowadziło do łagodnych korekt obserwowanych w przypadku niektórych z nich. Na przykład Shiba Inu odnotował wczoraj skromny spadek o 0,31%, podczas gdy Bonk spadł o 1,87% 2 marca.

Pomimo blokady, PEPE wykazał się niezwykłą odpornością, odkąd odrobił straty z 13,84% spadku w ciągu dnia 29 lutego. Moneta memowa zarejestrowała teraz trzy kolejne dni ogromnych zysków, z naciskiem na zapewnienie czwartego zielonego dnia.

PEPE wzrósł o 70% w ciągu ostatnich 24 godzin w związku z odrodzeniem się manii memów w tym tygodniu, plasując się na szczycie listy największych zyskujących. Aktywa te zajmują również pierwsze miejsce wśród największych zyskujących w minionym tygodniu, z siedmiodniowym wzrostem o 411%.

Pepe wykorzystał niedawny wzrost, aby pokonać wiele punktów oporu od 0,000003 USD do 0,000006 USD, przy czym najnowszy psychologiczny próg oporu wynosi 0,000007 USD. Moneta meme zmienia właściciela po cenie 0,00000718 USD, chcąc wykorzystać dominującą zmienność do przekroczenia poziomu 0,00000760 USD.

Kapitalizacja rynkowa monet memów przekracza 51 miliardów

Podczas gdy PEPE jest największym beneficjentem ostatniego trendu wzrostowego na rynku, inne monety memowe również wykorzystały szerszy wzrost. Platforma analityczna Santiment potwierdziła dziś, że te memowe monety odnotowały ogromny wzrost wolumenu obrotu.

Dane z Santiment potwierdzają, że wolumen obrotu monetami memów gwałtownie wzrósł o 3000% w ciągu ostatniego tygodnia, ponieważ inwestorzy wykazują ogromne zainteresowanie FLOKI, SHIB, PEPE i BONK, starając się jeździć na rajdach. To z kolei spotęgowało presję zakupową, uzupełniając trend wzrostowy.

Dane CoinMarketCap sugerują, że szerszy rynek monet memów szczyci się obecnie wolumenem obrotu w wysokości 16,78 mld USD, co oznacza wzrost o 29% w ciągu ostatnich 24 godzin. Ponadto, ze względu na aprecjację cen we wszystkich obszarach, globalna kapitalizacja rynkowa monet memów wzrosła do 51,75 mld USD w momencie raportowania.

Warto zauważyć, że Dogecoin (DOGE) stanowi 46,7% tej wyceny, z kapitalizacją rynkową w wysokości 24,2 miliarda dolarów. Shiba Inu, druga co do wielkości moneta memowa, zarządza 31% globalnej kapitalizacji rynkowej monet memowych, szczycąc się wyceną 16 miliardów dolarów.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours