Hossa PEPE zmienia pierwszych inwestorów w milionerów w ciągu tygodnia

350% wzrost PEPE w ciągu tygodnia sprawił, że kilku inwestorów zarobiło miliony z inwestycji o wartości zaledwie 3000 USD miesiąc temu.

PEPE osiągnął dziś rekordowy poziom 0,000008214 USD, stając się trzecim co do wielkości memecoinem pod względem kapitalizacji rynkowej. W ciągu ostatniego miesiąca memecoin odnotował niesamowity wzrost o ponad 600%.

Według Lookonchain, jeden z przykładów dotyczy wczesnego inwestora, który zamienił skromną inwestycję w wysokości 3000 USD w 35,5 miliona USD, kupując 4,9 biliona PEPE. Pomimo sprzedaży ułamka swoich udziałów, inwestor pozostaje 13. największym posiadaczem PEPE, z obecną wyceną na poziomie 30,8 miliona dolarów i ogólnym zyskiem przekraczającym 32,8 miliona dolarów, co oznacza zysk 11 razy większy niż pierwotna inwestycja.

Podkreślając jeszcze bardziej zwyżkową dynamikę monety, Lookonchain poinformował, że firma inwestycyjna Exnetwork Capital niedawno wycofała z Bybit 142,8 miliarda PEPE, wycenionych na około 1,03 miliona dolarów. Cierpliwość innego tradera opłaciła się sowicie po utrzymaniu 600 miliardów PEPE, kupionych po wysokiej cenie w zeszłym roku, aby być świadkiem gwałtownego wzrostu, który znacznie pomnożył wartość inwestycji.

PEPE przekroczył szczyt ostatniego cyklu wynoszący 0,000007867 USD, ponieważ nastroje wokół Pepe Coin pozostają przytłaczająco optymistyczne. Znajduje to odzwierciedlenie w indeksie strachu i chciwości tokena, który obecnie wynosi 82, co wskazuje na stan “skrajnej chciwości” wśród inwestorów.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours